[vc_section][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][lawyer_banner style=”style2″ image=”798″ title=”Hakkımızda”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1499376872832{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 40px !important;background-color: rgba(248,248,248,0.5) !important;*background-color: rgb(248,248,248) !important;}”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][lawyer_text]

Dülger Hukuk Bürosu 2006 yılında Murat Volkan Dülger tarafından kurulmuş olup çalışma alanlarına her geçen gün yenilerini ekleyerek teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde büyümeyi sürdürmektedir. Dülger Hukuk Bürosu bu büyümeyi sürdürürken butik çalışma prensibinden de vazgeçmemiştir.

Güvenilir, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip eden, müvekkil odaklı ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Deneyimli ve özverili kadrosuyla yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana özellikle Bilişim Hukuku ve Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanlarında faaliyet gösteren Dülger Hukuk Bürosu, bunların yanında Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Yapay Zekâ Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında da faaliyet göstermektedir.

[/lawyer_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]